Parfém Jennifer Lopez L.A. Glow

Jennifer Lopez je známá svými parfémy pod názvy Glow (Záře) a rozhodně tato známá herečka nespí na vavřínech. Chystá totiž další verzi této mezi ženami oblíbené vůně.

Jako první přišla Jennifer Lopez s vůni J. Lo Glow a to již v roce 2002, následovaly vůně Miami Glow a Love At First Glow v roce 2005. Rok 2006 byl ve znamení parfému Glow After Dark. O dva roky později byly vydány další parfémy a to Sunkissed Glow a My Glow. Na začátku letošního roku byl představen nový parfém Jennifer Lopez Blue Glow. Jejím posledním výrobkem je ovšem parfém inspirující se jedním z nejkrásnějších měst na světě Los Angeles, parfém L.A. Glow.

Vůně představuje energii, nikdy nespícího města Los Angeles, kde zábava jede stále na plný proud. Na oficiálních stránkách Jennifer Lopez byl parfém L.A. Glow představen těmito slovy:

„Inspired by a magical moment where your 15 minutes of fame never end. A hip, high energy scene in Los Angeles – Thats night of fun has just begun.“ by Jennifer Lopez

Parfém je ideálem pro divoké ženy, který se chtějí cítit sexy a žensky. Ostatně stejně tak jako působí samotné město Los Angeles. Mezi prvky, které se v parfému objevují jsou především květiny a ovoce. To vše je zabaleno do smetanového jantaru, který má připomínat teplé noci v Los Angeles.

Ocas: třešeň, švestka, ostružina
Srdce: jasmín, pivoňka, magnólie
Základ: jantar, pižmo, tropická smetana

Láhev parfému L.A. Glow je znovu velice elegantní, stejně jako všechny předchozí vůně. Zajímavostí je umístění prstenu v horní části láhve parfému, který je normálně k nošení. K dostání je 30 ml, 50 ml a 100 ml balení parfému a také 200 ml tělové mléko.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *