Dlouho očekávaná vůně Roberto Cavalli Anniversary

Roberto Cavalli je jméno, která znamená v módním průmyslu mnohé, ale předně se jedná o světově uznávanou značku, která oslavila tento své 40. té výročí. Právě s tímto spojením se rozhodli na trh uvést svůj další parfém s jednoduchým názvem Roberto Cavalli Anniversary, což v překladu znamená „výročí“.


Oslavu vzali opravdu velkolepým pojmem. Jako tvář jejich kalendářů a různých módních přehlídek si pozvali nejlépe placenou modelku světa Giselle Büdchen.
Parfém Roberto Cavalli Anniversary je okouzlující a luxusní vůně a je určena pro ženy, které by se rády cítily jako královny, ale zároveň je ve vůni obsaženo i cosi z extravagance, která je pro značku Roberto Cavalli natolik typická.
Parfém Roberto Cavalli Anniversary obsahuje jemné tóny malin, zeleného jablka a růžového pepře. Jeho srdce je tvořeno pomerančovým květem, jasmínem a heliotropem. Základem je cedr, pačuli a vanilka.
Hlava: malina, zelené jablko, růžový pepř
Srdce: pomerančový květ, jasmín, heliotrop
Základ: cedr, pačuli, vanilka

Láhev parfému je obdobou parfémů z roku 2005 Serpentine se změnou barvy láhve, která je více jemná až průhledná. Naopak v roce 2005 jsme se mohli setkat s barvou zlatou. Krabice parfému je spojována s výročím 40. let založení této značky.

Dámský parfém Roberto Cavalli Anniversary se očekává v 30 ml, 50 ml a dokonce ve 100 ml balení. Na trh by měl přijít v říjnu tohoto roku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *