Pánský parfém: Davidoff Champion

V srpnu tohoto roku spatřil světlo světa nový pánský parfém od věhlasné a žádané značky Davidoff s pojmenováním Champion. Ten má za „úkol“ inspirovat muže svým složením a motivovat je k vítězství. To je taky základní princip každého muže, který se snaží svým každodenním životem pracovat na své síle, na tom aby byl šampión. Působí skvěle při rozvoji duševních a tělesných sil a vytvoří z vás skutečného šampióna, což jistě ocení i ženské osazenstvo ve vašem okolí.

Vzhledem k tomu, že součástí života Davidoffa jsou sporty tento skutek se objevuje právě v jeho parfémech, protože i v klasickém životě chce být úspěšný ve sportu chce být šampión, právě tento poznatek vstřebal do malé lahvičky parfému Davidoff Champion.Parfém Champion:

Zajímavá je i láhev parfému, která má připomínat znovu sport a sportovní náčiní. V našem případě se jedná o činku vyrobenou z těžkého skla zdobené stříbrem. Za celým designem stojí firma Alnoor. O vydání parfému se postarala firma Aurelien Guichard.

Fanoušci parfému se rozdělili na dvě skupiny, jedni láhev parfému Davidoff Champion milují pro její mužnost, druhá skupina ji naopak odsuzuje pro její vzhled. Hlavní je ovšem samotný obsah této lahvičky, který dle mnohých odborníků na parfémy se stane hitem letošního roku. To nám napoví až čas, již nyní je jasné, že první vlna kupujících je s parfémem nadmíru spokojena. Budete mezi nimi i vy?

Složení parfému Davidoff Champion

Hlava
bergamot, citron
Srdce
galbanum, šalvěj
Základ
cedrové dřevo, lišejník

Vůni bychom mohli zařadit mezi čerstvé a svěží vůně, což představuje hlavně citron.

Pánský parfém Davidoff Champion je k dispozici v 50 a 90 ml balení. Jako součást celé kolekce nám mistr Davidoff připravil také 90 ml vodu po holení, 100 ml balzám po holení, 200 ml šampón a 70 gramový deodorant.

Tváří parfému a celé reklamní kampaně se stal Aitor Mateo.

Be Champion „Buď šampiónem“ stejně jako Davidoff Champion

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *