Parfém Kate Moss Vintage Muse

Kate Moss je jednou z nejvíce známých modelek světa, dokonce ji můžeme vídat v žebříčku nejlépe placených modelek pro rok 2010. Málokdo ovšem ví, že tato kráska, která začala svoji kariéru jako dívka na plakátu Calvina Kleina vyrábí i vlastní značku parfémů. Kate Moss má za sebou mnoho problémů, mezi jinými i problém s heroinem. V tu dobu jsme ji mohli vídat jako ženu kost a kůže s velkými černými kruhy pod očima a rozdvojenou osobností. Od té doby Kate Moss pouze září, spolupracuje s mnoha módními firmami. Navrhuje oblečení pro britskou firmu Topshop. Doufejme, že toto těžké období má Kate Moss již za sebou a může se plně věnovat své práci.

Její nejnovější parfém nese název Vintage Muse a je doplňkem její loňské nejprodávanější vůně Vintage. Parfém Vintage Muse obsahuje květinou vůni pižma, jejíž základ obsahuje prvky švestky, rebarbory a černého rybízu, srdce parfému obsahuje pivoňku, orchidej a fialky, ocas parfému obsahuje ambru, pižmo a čokoládu.

Parfém Vintage Muse je k dostání prozatím v 30 a 50 ml balení. Na konci článku máte možnost vyzkoušet první verzi tohoto nejprodávanějšího parfému Kate Moss, samotnou vůni Vintage, jejíž cena se za 50 ml balení pohybuje na velice slušné ceně 580,-Kč. Obvyklá cena je v tomto případě 870,-Kč.K dostání je také 15ml a 30ml balení první verze parfému Kate Moss Vintage.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *