Parfém Gucci Envy Me

Značka Gucci je synonymem kvality a luxusu v oděvním průmyslu a nejinak je tomu i u dámských a pánských parfémů. Oblečení i parfémy využívají celebrity světových formátů jako například Grace Kelly či Audrey Hepburn. Dnes si představíme parfém, který získal na veliké oblibě nejen u žen, ale i u mnoha mužů. Jedná se totiž o parfém, který pouhou vůní svádí a jak jsem předeslala to si zamilovali nejen ženy, ale i muži. Jedná se totiž o květinovo-ovocnou vůni pro dámy Gucci Envy Me, jejíž prodej byl zahájen již v roce 2004. I přes poměrně starší datum vydání se této vůně nemůžou ženy stále nabažit.

Tvůrcem parfémů je Karine Dubreuil. Dle poznámek výrobce je parfém Gucci Envy Me vhodný pro všechny věkové kategorie ovšem s jedním rozdílem, že žena, která si parfém koupí a začne jej používat se stane terčem mnoha můžu. Pro někoho to může být problém, pro někoho naopak výrazné zpestření a zvýšení ega. Dnes je k dispozici také druhá verze parfému, což je díky jeho oblíbenosti celkem pochopitelná záležitost a najdete jej pod názvem Gucci Envy Me II, který byl vydán o dva roky později, tedy v roce 2006.

Parfém Gucci Envy Me je vhodný jak na pracoviště tak pro příležitosti, kdy se vyjdete společně s přáteli na skleničku dobrého vína. Životnost parfému se pohybuje mezi 15 a 20 hodinami. Dle recenze a zkušeností uživatelek se jedná o svůdnou vůni. Uživatelky si také libují v ceně, která se pohybuje na parfémy této kvality na příjemné hodnotě.

Hlava parfému: Růžová pivoňka, vodní jasmín, růžový pepř
Srdce parfému: Lychée, granátové jablko, ananas, růžové pižmo, seringa, bílý čaj
Základ parfému: Santalové dřevo, týkové dřevo, pižmo

Gucci Envy Me se prodává ve 30 ml, 50 ml, 100 ml a dokonce 200 ml balení v krásné růžové a stylově úzké lahvičce, která znázorňuje jemnost žen. Cena parfému se pohybuje již od 1050,-Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *