Vichy kosmetika

Vichy kosmetika je oblíbenou světovou značkou, která spatřilo světlo světa již před více než 75 lety. Společnost byla založena v roce 1931. Jako značka je dnes Vichy kosmetika uznávanou, nejslavnější a v mnohých případech také nejlepší kosmetickou firmou poslední doby. Pro Vichy pracují ti nejlepší vědecké a výzkumné laboratoře, díky tomu je dnes možné dostat od Vichy kosmetiky opravdu jen to nejlepší. Značka si získává a získala již statisíce stálých zákazníků po celém světě.

Její hlavní složkou je termální voda pocházející z francouzských lázní Vichy. Zde také vznikla společnost spojením Goergese Guerina a Dr. Hellera. První jmenovaný zde podstupoval lékařskou péči a zjistil, že pramen lázní má blahodárné účinky pro naši pokožku. Postupem času se oba snažili o nové a interaktivní kosmetické přípravky. Díky jejich snaze máme nyní možnost koupit si takové kosmetické produkty značky Vichy jako jsou krémy na stárnutíkrémy na suchou pleť či kosmetické přípravky proti vypadávání vlasů.

Největším průlomem Vichy kosmetiky je zpomalení stárnutí pleti. Díky stálemu vývoji, výzkumu a spoluprací s lékařskými profesionály je možné zakoupit produkty světové kvality. Zajímavostí je také tvorba tzv. „centra zdraví“ do kterého je momentálně zapojeno 47 zemí na světě. Každý návštěvník může v centru podstoupit prohlídku své pokožky, která je následně specialisty vyhodnocena. Výsledkem vám jsou rady jak lépe a účiněji o vaši pokožku pečovat a jaké produkty se k vaší pokožce hodí nejvíce.

Celý koncept firmy Vichy je založen především na zdraví, vždyť do termálních lázní jezdí lidé léčit své neduhy, v tomto duchu se nesou také výrobky firmy Vichy. Dnes se firma specializuje především na kosmetické přípravky proti stárnutí pleti mezi něž patří především známé výrobky Lifactiv či Neovadiol. Firma vyrábí Vichy kosmetiku také pro muže, jedná se o sprchové gely a vody po holení. Celá pánská kosmetická kolekce dostala pojmenování Homme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *