Dámský parfém: Beyoncé Heat Rush

Co nevidět se dočkáme nového dámského parfému od slavné zpěvačky Beyoncé Heat Rush. Ten je nástupcem parfému Heat z roku 2010, který se stal mezi lidmi a především fanoušky Beyoncé k velice oblíbeným parfémům. Heat Rush od Beyoncé bude vydána ve spolupráci s Coty Beauty.

Hlavním mottem parfému je jak sám název napovídá Teplo (z anglického Heat), protože teplo je vhodné pro chladivé noci, je zcela jasné pro jaké příležitosti je parfém určen. Každodenní procházky chladivou nocí v objetí této vůně bude dozajista oceněno.

Parfém bude určen pro mladší generaci a to především pro tu elegantní část. Vůně je totiž svěží a elegantní. Elegance je obsažena nejen v samotném parfému Beyoncé Heat Rush, ale také v jeho výrobě. Beyoncé věnuje velkou pozornost právě tvorbě parfémů a říká, že je vytváří se stejným úsilím jako píše své úspěšné písně.

Obsahuje takové ingredience jako červený pomeranč, brazilské třešně, žluté květy tygří orchideje, pomeranč, jantar, teakové dřevo či med.

Co se lahve parfému týče, byla představena podobná forma jako v jejích předešlém počínání u parfému Heat, změnou je oranžová barva místo té hnědé. Vydávána bude v 15 ml, 30 ml, 50 ml a 100 ml balení. Mezi doprovodnou kolekcí bude také třpytivé tělové mléko a sprchový gel.

Parfém Beyonce Heat byl vydán v únoru 2010, tato nová verze vůně Beyonce Heat Rush bude vydána v únoru roku 2011. Rozhodně se máme na co těšit.

Nedočkavci si mohou objednat verzi parfému z roku 2010 Heat a to pomocí banneru na našich stránkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *