Parfém Calvin Klein Secret Obsession

Parfém Calvin Klein Secret Obsession se začal vyrábět v roce 1998. Jedná se o nejnovější výrobek z dílny známé oděvní značky, která se zabývá především výrobou značkového oblečení a především spodního prádla. Parfém je k dostání u všech prodejců a jeho cena se pohybuje kolem 600,-Kč za 100 ml balení. Je možné zakoupit také 50 ml balení, jehož cena je přibližně 400,-Kč.

Vůně je opravdu jedinečná, střetává se v ní mnoho různých extraktů a vůni. Parfém Secret Obsession obsahuje extrakty orientálních květin, které se splétají s vůni exotického ovoce a květin, vše podtrhává ještě vůně exotických dřevin. Mezi složkami najdeme takové unikáty jako exotické švestky, muškátový květ, damaškovou růži, egyptský jasmín, francouzské květy pomeranče, kašmírové dřevo, pálený jantar, tuberózu či australské santalové dřevo.

Složení parfému Secret Obsession od Calvina Cleina je vůbec jedním v nejvíce střežených tajemství. Reklamní kampaň na tuto vůni byla natáčena s hvězdou světového formátu Evou Mendes. Ta byla ovšem díky přílišné odhalenosti těla Evy Mendes v některých státech zakázána. I tak se ovšem vůně dostala do podvědomí mnoha zákazníků, kteří na ní nedají dopustit.

Dnes je jednou z vůbec nejsmyslnějších vůní, díky které se za vámi otočí nejeden muž. Budete hvězdou malého prostoru, na kterém bude vaše vůně Secret Obsession naprosto fantastickým afrodiziakem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *