Parfém Princess od Vera Wang

Americká rodačka Vera Wang je dnes známou módní návrhářkou. Její minulost je ovšem pestřejší. V mládí totiž profesionálně soutěžila v krasobruslení, kterého později nechala, aby přešla do světa módy. Byla přední redaktorkou módního časopisu Vogue, aby po 17ti letech z časopisu odešla. Po odchodu z módního časopisu se podílela na psaní několika knih o módě a hollywoodských filmech, mezi ty nejznámější patří například film Ďábel nosí Pradu.

Dnes se Vera Wang soustředí na svatební módu. Navrhuje prvotřídní a kvalitní svatební šaty ve kterých se vdávali takové celebrity jako Mariah Carey, Sharon Stone, Jennifer Lopez. Nezanedbala ani na své krasobruslařské kořeny a vyrábí módní kostýmu pro krasobruslení.

Brzy poté ji ovšem pouze módní návrhářství nestačilo a tak se pustila i do výroby parfémů pod osobitou značkou Vera Wang. Jako první vydala již v roce 1992 vůni Bouquet a Truly Pink. První větší úspěch se ovšem dostavil až s parfémem Princess, který byl vyroben již v roce 1996. Za tu dobu se ovšem dočkal parfém mnoha změn a vyšli jeho jiné typy jako například Flower Princess či Glam Princess.

Parfém Princess obsahuje takové božské extrakty jako například divoká hruška, guava, leknín, jantar či pomerančové květy. Parfémy jsou přímo božské a je vidět, že Vera Wang je módní návrhářskou svatebních šatů, protože samotná vůně připomíná právě tuto slavnostní tématiku. Chcete-li vonět jako opravdová Popelka či si udělat hezký svatební den, potom je tento parfém jasnou volbou.

Parfém Princess od Vera Wang je k dispozici v 50 ml či 100 ml balení. Jeho cena za 100 ml se pohybuje kolem 600,-Kč. Balení 50 ml je poté levnější o pár stovek, cena se pohybuje kolem 400,-Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *