Nejlepší produkty proti akné

V nabídce stovek produktů se dnes člověk pouze těžko orientuje. Nejlepší je tak dát na hlas lidu. Pojďme se podívat na nejlepší produkty proti akné dle hlasování čtenářů různých internetových magazínů o kosmetice.

Mezi oblíbený produkt proti akné byl zvolen gel Clean & Clear Maximum Strenght Persa Gel 10. Spousta uživatelů píše, že akné zmizí během pár hodin po natření. Někteří píší o stále se zvyšujícím sebevědomí, protože akné po týdnu používání téměř zmizelo. Rozhodně chce tento produkt vyzkoušet. Po natření akné gel po čase sám zmizí.

Vůbec nejlépe byl hodnocený produkt značky Bioré Pore Unclogging Scrup. Dle mnoha čtenářů doslova cítíte působení tohoto produktu již při nátěrech akné. Vaše pleť dostane nový nádech svěžího vzduchu. Bioré je nepříliš známá značka možná o to kvalitnější a poctivější produkty má.

Olay Smooth Skin Exfoliating Scrub je další z produktů proti akné, které se osvědčili. Jeden z čtenářů říká, že po třech dnech používání již vidí výsledky. Tento produkt čistí vaše akné hluboko do póru a zároveň dává vaší pokožce zvlhčující pocit.

Pokud máte rádi přírodní zdroje před těmi chemickými, potom zvolte Tea Trea Oil. Ten se může pyšnit naprostým přírodním bohatstvím. Suroviny obsažené v tomto oleji totiž pocházejí z Australských pláží, kde podléhají těm nejpřísnějším pravidlům sběru. Dnes je možné Tea Trea Oil používat nejen proti nečisté pleti a léčbě akné, ale jeho použití zaujímá mnohem větší odvětví mezi něž patří například péče o nohy, masáže, hygienické mytí a dalších problémů. Každý problém samozřejmě vyžaduji speciálnější druh, ovšem základ Tea Tree je vždy stejný.

Pro čištění pleti se používá nejčastěji Tea Trea Oil. Mnoho lidí dává plus tomuto výrobku za přírodní produkt. Jeden z čtenářů dokonce říká, že se jedná o zázračný lektvar. Tento výrobek si můžete také objednat online za 274,-Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *