Péče o gelové nehty

Krásné a upravené nehty jsou velmi důležité a každá žena by o ně měla řádně pečovat. Ruce jsou velmi namáhané, a proto si zaslouží vaši každodenní a pravidelnou péči. Základní péče o nehty zahrnuje jejich pilování, udržování tvaru, péči o kůžičku a také lakování nebo jinou úpravu. Ruce obecně si zaslouží několikrát denně promazat vhodným krémem a na nehty můžeme používat také regenerační olejíčky. Nicméně pokud vás nebaví starat se o nehty sama, pak se svěřte do rukou profesionálů.

Pečujte o své nehty, jak nejlépe dovedete

Ať už se jedná o gelové nebo přírodní nehty, vždy je vhodné ošetřit je bezbarvým svrchním lakem. Prodloužíte tak životnost umělých nehtů nebo barevného laku. Pokud patříte mezi milovníky sportovních aktivit, buďte na své nehty opatrní, neboť dlouhé a pěstěné nehty se snadněji zlomí. Péče o nehty by měla být pravidelná a důsledná. Používejte co nejjemnější pilník. Nehet pilujte pouze jedním směrem, protože jinak by se mohl začít lámat nebo ztenčovat.

Při domácích pracích používejte rukavice, ochráníte tak nejen své nehty, ale také pokožku rukou, které saponáty nedělají dobře. Pokožku udržujte vždy dostatečně hydratovanou. Používejte kvalitní krémy nebo mléka, která jsou určená pro péči o ruce. Myslete také na pestrou stravu, která obsahuje vápník a další potřebné vitamíny, které jsou určeny pro krásné nehty a vlasy. V lékárně zakoupíte vitaminové doplňky pro krásné nehty. Jen dobře vyživené nehty mohou být skutečně krásné.

Krásné nehty jsou vaší vizitkou

Pečujte o své nehty s láskou, nezapomeňte, že jsou stejně důležité, jako pleť nebo vlasy. Nehtů si každý všimne. Pokud vás nebaví domácí péče, zajděte si jednou za čas do nehtového salónu, kde se o vaše ruce dokonale postarají. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *