Nové vůně od Davida & Victoria Beckham Intimately Yours

Hvězdý pár David a Victoria Beckhamovi rozhodně nesedí na vavřínech. Od záři 2010 totiž vstupuje na trh nová vůně s názvem Intimately Yours a to v dámském a pánském provedení. Parfémy budou k dispozici v láhvích stříbrné a zlaté barvy. Obě vůně se budou vyznačovat svoji elegancí, bude z nich vyzařovat úspěch a okouzlí každého ve vašem okolí stejně jako působí na okolí její hlavní tváře David a Victoria Beckhamovi.

Intimately Yours pro muže

Vůně pro muže podtrhuje styl a eleganci Davida Beckhama jakožto sportovní ikonu. Můžete se tak těšit na svěží citrusovou vůni plnou mužnosti. Vůně obsahuje extrakty červeného pomeranče, ledového citronu a zelených listů. Srdce parfému obsahuje šalvěj, levanduli a bazalku, zatímco základní složku tvoří šantalové dřevo a další dva produkty. Vůně Inmately Yours pro muže se bude prodávat v několika baleních. Mezi základními bude 30 a 50 ml balení vůně, k dispozici bude také 50 ml voda po holení, 150 ml deo tělový sprej a 150 ml sprchový gel. Vůni Intimately Yours pro muže můžete objednávat také přes banner umístění níže. Cena 75 ml balení vyjde na 890,-Kč a voda po holení vás vyjde na 510,-Kč.

Hlava
pomeranč, citron, zelené tóny

Srdce
šalvěj, levandule, bazalka

Základ
fazole Tonka, santalové dřevo, vetiver

Intimately Yours pro ženy

Vůně pro ženy zase naopak podtrhuje styl a eleganci Victorie Backham. V ženském provedení najdeme takové ingredience jako oranžové květy, bílé lilie Casablanca, bergamot a další. Základ tvoří šantalové dřevo, kosatec a vetiver. K dostání bude balení Intimately Yours po 15, 30 a 50 ml. Stejně jako u svého muže i Victoria Beckham bude nabízet také sprchový krém ve 150 ml balení a ve stejném balení bude k dispozici také sprchový tělový sprej. Dámská vůně Intimately Your pro ženy vás vyjde stejně jako pánská verze na 890,-Kč za 75ml balení. Dostupné je také 15, 30 a 50ml balení.

Hlava
frézie, listy hrušky, bergamot

Srdce
květy pomerančovníku, lilie Casablanca, frangipani

Základ
santalové dřevo, kosatec, vetiver

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *