Nový dámský parfém Lacoste Joy of Pink

Světoznámá značka Lacoste nespí na vavřínech a již v tomto měsíci nám představí novou dámskou vůni Joy of Pink. Ta je další součástí edice již představených parfémů Touch of Pink, Dream of Pink a Love of Pink.

Lacoste je moderní a energická značka, její politika a styl je tak možné objevovat také v novém parfému Lacoste Joy of Pink. Dámský parfém je určen pro mladé ženy plné života a energie. Jako vůně působí osvěžujícím dojmem, který ve vás probudí radost. Při otevření parfému vás očaruje grapefruitová vůně, která je hlavní složkou Lacoste Joy of Pink. Srdce parfému obsahuje modré Curacao a pivoňku, v ocasu parfému můžeme nalézt cedrové dřevo a pižmu.

Hlava: Grapefruit
Srdce: Modré Curacao a pivoňka
Základ: cedrové dřevo a pižmo

Láhev parfému Lacoste Joy of Pink je v neonově růžové barvě a vychází ze sbírky minulých parfémů této edice. Název parfémů a další detaily jsou psány stříbrnou barvou. Na trh přichází v 30 ml, 50 ml a 90 ml balení. Součástí celé kolekce je také tělové mléko a sprchový gel, oba produkty v 50 ml balení.

Abych pravdu řekla, jsem velice zvědavá na tuto vůni, protože dle obalu a láhve parfému se jedná o velice povedený kousek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *