Renokin – přípravek proti vypadávání vlasů

Vypadávání vlasů je problémem nejen mužů, ale také žen. Představme si produkt nazvaný Renokin, který vám neslibuje zázraky jako ostatní produkty bez dalšího efektu, ale realitu, kterou je potřeba přijmout.

Vypadávání vlasů

Vypadávání vlasů u žen je způsobena několika příčinami. Často je ovšem problém, že nelze z vlastní jistotou řící, který problém se týká právě vás. Pro absolutní jistotu je lepší vždy navštívit lékaře, který vám udělá testy a zjistí tak, který z níže vypsaných problémů může být příčinou vašeho úbytku vlasů.

Alopecie

Alopecie je neinfekční nemoc, která je často nazývána jako holohlavost či plešatost. Existuje 5 druhů alopecie mezi tou nejčastější je Androgenní alopecie, která je často výdána u mužské populace. Nejdříve dochází k úbytku vlasového porostu na čele a temeni hlavy. Tento druh je z větší části způsoben dědičností a sníženou hladinou testosteronu.

Dalšími typy jsou Alopecia Universalis, která je výjimečná a bohužel drastická. Způsobuje kompletní ztrátu vlasů a obočí. Alopecia Barbae způsobuje ztrátu ochlupení v oblasti obličeje a především brady. Alopecia Aresty způsobuje vypadávání vlasů ve shlucích. Jizvová alopecie je posledním druhem a jak sám název napovídá jedná se o ztrátu ochlupení v oblasti jizev. Tento druh je velice těžko léčitelný.

Příznaky vypadávání vlasů

  • Nedostatek železa – železo nám dodává potřebné minerály, které jsou potřeba pro zdravý růst nehtů a vlasů.
  • Štítná žláza – zvýšená či snížená funkce štítné žlázy zapříčiňuje vypadávání vlasů u žen.
  • Estrogen – nižší hladina ženského hormonu estrogenu může být mimo jiné také příčinou vypadávání vlasů u žen. Tento druh vypadávání vlasů se často projevuje u žen v menopauze.
  • Stres – až příliš stresových situací se může podepsat nejen na zdraví člověka, ale také na zdraví vlasů.
  • Těhotenství – díky hormonálním změnám, které proděláváte během těhotenství se na vás může podepsat po porodu a to nejčastěji 3 až 6 měsíců. Během této doby se ženy často setkávají s vypadáváním vlasů. V tomto případě se jedná pouze o hormonální posun a vše by se mělo bez dalších potíží vrátit během několika týdnů do normálu.

Produkty Rekinol

Produkty REKINOL zamezují vypadávání vlasů a obnovují růst vlasových kořínků. Dnes je možné zakoupit tři druhy tohoto produktu: šampón proti vypadávání vlasů a pro obnovu vlasových kořínků, šampón pro podporu růstu vlasů a třetím druhem je kondicionér pro komplexní výživu vlasů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *