Nejdražší kosmetika na světě

Kosmetika. Jméno, které nenechá žádnou ženu chladnou a při jeho vyslovení vás napadne ledascos. Pokud mají ženy pro svoji krásu něco udělat, nezáleží na tom, kolik to stojí. My si dnes představíme nejdražší kousky ve světě kosmetiky. Představení začíná.

Rtěnka Kiss Kiss or Diamonds od Guerlaine

Že se mezi nejdražší kosmetiku na světě dostane rtěnka tipoval jistě málokdo. Je tomu tak a vyrábí ji firma Guerlaine. Její krása tkví především v obalu. Ten je totiž posázen 199 diamanty o 2,2 karátech, navrch je navíc přidáno 110 g žlutého 18-karátového zlata. Rtěnka je inspirována nejslavnější rtěnkou Kiss Kiss z roku 2005. Její cena je neuvěřitelných 62 500 dolarů. Rtěnku můžete snadno také darovat s osobním věnováním, vyrytým za příplatek do obalu rtěnky. Tvůrce rtěnky Kiss Kiss or Diamonds myslel také na její použitelnost. Pokud vám totiž dojde náplň, můžete si ji nechat za poplatek znovu naplnit, což vzhledem k pořizovací ceně bude za „pakatel“.

Luxusní krém pro vaši pokožku s drahokamy od La Praire

Dalším luxusním a drahým kosmetickým přípravkem o kterém si budeme povídat je krém od La Praire pro dokonalé ošetření vaší pokožky. Čím je tedy tak unikátní? Především 2400 ručně zdobenými krystaly značky Swarovski. Každý z těchto diamantů zabere 48 hodin ruční práce jednoho člověka. Co se týče samotného krému, i ten má svá specifika. Je totiž vyroben z nejkvalitnějších produktů pro hýčkání vaší pokožky.

Essence od La Mer

Další z řady luxusních krémů, které se mohou pyšnit titulem jednoho z nejdražších kosmetických přípravků. Žádná žena by jistě nepohrdla darem tohoto typu. Připravte se ovšem na to, že budete muset sáhnout hluboko do vaší kapsy. Cena tohoto produktu se totiž pohybuje kolem 3 500 dolarů. Po zakoupení produktu tvůrci slibují, že vaší pleti se dostane jedinečné péče. Zajímavostí je, že i přes takto vysokou pořizovací cenu firma prodala již několik stovek kusů tohoto krému.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *