Krémy proti celulitidě které fungují!

celulitidou a pokožkou vypadající jako pomerančová kúra dnes bojují ženy po celém světě. Její výskyt je způsoben mnoha aspekty, mezi něž patří nesprávná výživa či nedostatek pohybu. Pro snížení její se používají krémy na celulitidu.

V dnešní moderní době jsou kosmetické výrobky mnohem účinnější a ještě před dvěma lety by jste takových výsledků, jakých dosáhnete dnes, nedosáhla. Dnešní krémy proti celulitidě tak značně dokáží snížit její výskyt.

Přesto upozorňujeme, že pokud je vaše pokožka náchylná k tvorbě celulitidy, krémy nedokáží plně tento problém vyřešit. Věda stále nezná na pokročilou celulitidu lék. Ovšem za předpokladu pravidelného používání krému proti celulitidě můžete dosáhnout viditelných výsledků již po pár měsících používání. Představíme vám produkty, které dle zkušenosti jednotlivých uživatelů opravdu fungují.

Revitol Cellulite Solution krém

Jeden z nejpopulárnějších krémů proti celulitidě Revitol Cellulite Solution. Dle mnoha uživatelů tohoto produktu se jedná o kvalitní výrobek, které obsahuje všechny potřebné „ingredience“ pro vyhlazení celulitidy, Retinol A, L-karnitin, kofein a řasy. Za kvalitu se bohužel platí a nejinak je tomu i u tohoto krému proti celulitidě, jeho pořizovací cena je totiž vyšší.

2 v 1: L´Oreal Body Expertize Nutribronze Slim Body Lotion

Divoký název napovídá zajímavý produkt. Jeho cílem jsou totiž hned dva základní úkoly, snižování výskytu celulitidy a navíc slouží jako samoopalovací krém. Opálení totiž opticky klame a celulitida není tolik vidět. Krém L´Oreal vás tak ideálně připraví na nadcházející léto. Používá krému L´Oreal pro celulitidě jednou denně udělá z vaše nohy krásné, hladké a pevné. Samoopalovací krém navíc přidá na lesklosti.

Yves Rocher Lipophenol Vevrtal Cellulite Intenvention Intensive Body Treatment

Přírodní kosmetický produkt zastupuje značky Yves Rocher a její přírodní krém proti celulitidě s obsahem zelené kávy, které je pověstná pro své hubnoucí účinky. Krém v testování uspěl. V 89% případů byli známky potlačení celulitidy prokazatelné. Tento krém je třeba využívat delší období.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv produkt, vězte, že snížení celulitidy je běh na dlouhou trať. Nejlepší krém ukázal první viditelné výsledky až po 4 týdnech používání. Urychlit celý proces může podporou zdravé výživy mezi kterou by mělo patřit především ovoce a zelenina. Doporučuje se také pití neperlivé čisté vody a samozřejmě pravidelné cvičení. Mezi nejvhodnější cviky patří plavání, běhání a jízda na kole.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *