Pánská vůně Marc Jacobs Bang

Dlouho očekávaná pánská vůně Bang od Marca Jacobse konečně spatří světlo světa. K dispozici k zakoupení bude od července 2010 v oficiálních prodejnách Marc Jacobs nebo od září 2010 v celosvětové síti obchodů. Jedná se o první pánskou vůni Marc Jacobs za posledních 10 let. Propagace se ujal sám Marc Jacobs. V reklamě leží nahý na stříbrné posteli, kde jeho „Bang“, přirození zakrývá obrovská láhev parfému. Sám Marc Jacobs se vyjádřil k názvu parfému tak, že každý člověk si může představit pod slovem bang jiný podtext, včetně toho nejdiskutovanějšího sexuálního.

Původně přišel s nápadem vytvořit pánskou vůni Bang obchodní partner Robert Duffy. Spousta názorů padla také kolem představení a reklamní kampaně, kde se Marc snažil vyjádřit novou vůni mnoha způsoby včetně oblečení, ale vždy to nebylo to pravé ořechové, až všichni společně přišli na nápad s stříbrnou postelí a velkou láhví parfému.

Parfém Bang bude určen mužům, kteří když nejsou věkově zrovna nejmladší, tak se mladí cítí. Vzhledem k přísadám jako bílý mech, aromatický benzoin, černý, bílý a růžový pepř se bude jednat opravdu o peprnou vůni. Pokud chcete vyzkoušet něco originálního, potom je tato vůně ideálním řešením a možná i dárkem pro muže středního věku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *