Ochrana kůže před letním sluncem

Ilustrační foto - Sluneční zářeníJe tu náznak toho, že léto je konečně zde! Jsou prázdniny a spousta lidí si tak bude užívat zasloužené volno. Při opalování a vystavování se slunci je ovšem nutné také přemýšlet o ochraně před škodlivými paprsky slunce, které mohou naši kůži poškodit.

Jedním z takových problémů je dehydratovaná kůže, která díky slunci ztratí kolagen, keratin a svoji pružnost. Léčba je potom velice bolestivá. Musí se podstoupit laserové ošetření dehydratované kůže. Tomuto kroku můžete zabránit kvalitními krémy, které vaši pokožku nejen ochrání před slunečním zářením, ale také promastí a pročistí vaši pokožku. Časté vystavování slunci může vést dokonce k rakovině kůže.

Svoji pokožku můžete chránit například těmito výrobky a stačí si je jednoduše objednat na dobírku aniž by jste museli někam chodit. V nabídce jsou krémy po opalování, ochrané přípravky proti slunci, zklidňující krémy, hydratační mléka a spousta dalších produktů od firem jako AVON, DERMACOL, LOREAL PARIS či VICHY a to ve všech cenových relacích.

Kompletní nabídku produktů ze sekce Sluneční ochrana naleznete na nakupnicentrum.cz.

Reklama
microbar
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich