Filmový hit Stmívání – už dělají i parfémy!

Filmový hit Stmívání, který před dvěma lety vtrhl do českých kin má před sebou ještě minimálně další dva díly z této ságy. Ve filmu se potkají dva spolužáci, kteří se do sebe zamilují, on je ale upír vegetarián, který nepije lidskou krev. Začíná tak romantické dobrodružství dvou mladých lidí, které před láskou nedokáže zastavit ani banda zabijáckých upírů a vlkodlaků. Třetí díl z této minisérie má českou premiéru za necelých 10 dní a to 1.7.2010.

Nejsme tu ale proto, abychom vám povídali o filmech. Díky mánii, která se díky filmům ságy Stmívání strhla netrvalo dlouho a na světě se objevil první parfém s pojmenováním Twilight. Chce vonět stejně neodolatelně jako Bella (Kristen Stewart) ze Stmívání? Potom by vám parfém Twilight neměl uniknout vaší pozornosti.

Láhev parfému Twilight má vhodně zvolené barvy a pro upíry tolik typické. Červenou s vhodným uzávěrem. Ovšem tento design se setkal s kritikou, která se na něj snesla díky podobě s jiným parfémem od Nina Ricci. Probíhá tak údajně soudní spor, přes toto všecko je ale možné parfémy objednávat z internetových obchodů.

Zajímavostí je, že Sarah Jessica Parker vydala také parfém, který se jmenuje Twilight. Že by i ona se snažila vydělat na mánii, které se strhla okolo tohoto romantickém snímku? Kdo ví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *