Zimní kosmetika Alcina

ruce

V zimě je naše pokožka vystavována těžkým podmínkám a proto bychom měli o naši pokožku pečovat. Právě k těmto účelům vznikly produkty, které jsou určeny k péči o pokožku v zimě. Zimní kosmetika sestává především z krémů a balzámů, které naši pokožku dokáží zvláčnit, hydratovat a zabránit tak jejímu vysoušení.

V dnešním článku bychom vám chtěli přiblížit kosmetické produkty na zimu od značky Alcina. Zimní kosmetika Alcina je dostupná pouze v internetovém prodeji či v salónech krásy. Její prodej ve veřejných místech budete hledat pouze těžko. Tak pojďme do toho.

Zimní balzám na ruce

Zimní balzám na ruce je velice důležité používat pokud trpíte vysušenou a křehkou kůži. Tento produkt vám pomáhá zachovat vaši pokožku jemnou, vláčnou a plnou hydratace. Jedná se o kompletní a intenzivní péči o vaše ruce. Mandle obsažené v balzámu navíc dodávají vaší pokožce pevnost a jsou prospěšné také pro vaše nehty. Zimní balzám na ruce Alcina nezanechá na vašem oblečení žádné mastné fleky a je určený pro denní používání.

Zimní balzám a zimní šampon na vlasy Alcina

Další části těla, která v zimních měsících trpí celkem hojně jsou vlasy. Ty jsou vystavovány extrémním podmínkám a stejně jako v letních měsících i v zimě bychom se měli o naše vlasy starat. Zimní balzán na vlasy Alcina posiluje, regeneruje a chrání vaše namáhané vlasy a to především díky extraktu z granátového jablka, který je v produktu obsažen.

Podobným produktem je zimní šampon na vlasy Alcina, který má podobné ochrané účinky jako balzám, včetně extraktů z granátového jablka. Vašim vlasů dodá energii a je vhodný pro každodenní použití.

Zimní sprchový balzám Alcina

Pokožka je v zimních měsících vysušována a je třeba ji udržet hydratovanou. Tento kosmetických přípravek značky Alcina splňuje výše popsané podmínky. Každodenním sprchováním se zimním sprchovým balzámem Alcina dodáme našemu tělu to potřebné tak, aby zůstala hydratovaná a připravená na zimní počasí.

Zimní tělový balzám s mandlovou vůní

Chcete-li zanechat vaši pokožku jemnou a vláčnou i v zimních měsících, potom by vaší pozornosti neměl uniknout zimní tělový balzám s mandlovou vůní Alcina. Ten obsahuje látky z bambuckého a kakaového másla, olej z mangového jádra a hydratační komplex, tedy vše potřebné pro naši pokožku.

Reklama
microbar
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich