Výrobek na zvětšení objemu rtů

Pretox Pout

Nový unikátní výrobek Pretox Pout můžeme doporučit jako každodenního pomocníka každé ženy. Jedná se o neinvazivní metodu zvětšování rtů, kterou ocení především ženy, které nemají tu odvahu pustit se do zvětšování rtů injekčním způsobem.

Pretox Pout se dá sehnat v 15 ml tubě, která se svou velikostí vejde do každé kabelky a tak není problém nosit ho stále u sebe. Jeho aplikace je velmi jednoduchá. Pokud jste aspoň jednou v životě použili rtěnku nebo jelení lůj, nebude aplikace pro vás žádným problémem. Stačí pouze aplikovat množství dle vaší potřeby a toto jemné a krémové složení se rychle vstřebá do oblasti rtů a jejich okolí, kde tak pomáhá redukovat povrchové vrásky. Tento efekt vyhlazení vrásek a rtů vydrží až 24 hodin.

Ženy a muži určitě ocení i hydratační účinky, které jsou pro nejen pro pokožku rtů důležitou podmínkou pro udržení krásných rtů. Pretox Pout nejen dokonale hydratuje, ale je schopen obnovit produkci kolagenu a glukasaminglykanů, které jsou důležitým prvkem pro dokonalý objem a plnost vašich rtů.

Ale co nejvíce oceníte na výrobku Pretox Pout je výrazné zvětšení rtů i bez aplikace injekční stříkačkou, která může být velmi bolestivá. Účinnými látkami, které výrobek obsahuje, jsou kyselina hyaluronová, která rty dokonale hydratuje a vyhlazuje drobné vrásky a souhrn speciálních peptidů, které se starají o tvorbu kolagenu. Zvětšení objemu rtů probíhá pomocí nanotechnologie využívající liposomy, které jsou schopny dodat tyto účinné látky do rtů a tak zvýraznit jejich linii a kontury.

Moderní smýšlející žena a samozřejmě i muži určitě ocení, že výrobek je bez různých petrochemikálií a parabenů. Další výhodou, kterou se Pretox Pout může pyšnit je jeho rychlá vstřebatelnost, nezanechává lepkavý pocit na ústech a také je bez parfemace. Nemusíte se obávat, že po nanesení nebudete moci používat vaši oblíbenou rtěnku, Pretox Pout poslouží také jako vhodná podkladová báze.

Reklama
microbar
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

„Muži nedovedou ocenit vlastní ženy. To přenechávají druhým.“ Oscar Wilde