Udělejte z celebrity Zombie

A máme tu další tip na velice zajímavou aplikaci na krásu díky níž si určitě pohrajeme s nejednou celebritou. Tyto aplikace vyvíjí různé společnosti na internetu a postupně vás budeme seznamovat s jednotlivými možnostmi těchto aplikací.

V minulém článku o aplikacích pro krásu jsme vám přinesli možnost shlédnout jak budu vypadat ve stáří, ale také aplikaci pro úpravu dokonalých fotek na vaše internetové profily a nejen na ně. Tato aplikace vám dokáže vymazat sluneční pihy či akné.

Dnes můžeme udělat z různých celebrit zombie a jiná stvoření. Jejich obličej prodej razantní změnou. Jediné co musíte udělat je napsat jméno celebrity či známé osobnosti. Její krása potom dostane skutečný zářez. Rozhodně vyzkoušejte, protože se u toho jistě pobavíte. Celý systém funguje na principu vyhledávání fotografií z různých článků, které posléze zdeformuje. Je tedy rozdíl zda zadáte pouze příjmení celebrity a celé jméno celebrity. S touto aplikací si zkrátka musíte pohrát více.

Jen škoda, že nelze umístit vlastní fotografie, potom by to bylo rozhodně zajímavější, ikdyž třeba někdo z vás přijde na to, jak dostat fotografii z jiné stránky mezi ostatní.

Tipy na zajímavé celebrity: Velice se pobavíte u Johnnyho Deppa. Zaf Efron stojí rozhodně také za to. Mezi dalšími známými celebritami je například fotbalista Ronaldo, herec Channing Tatum, dokonce český moderátor Leoš Mareš, fotbalista David Beckham, tenistka Anna Kurnikovova, zpěvačka Rihanna a další známé celebrity.

Vyzkoušejte si tuto aplikaci na Make a Celebrity odd

Reklama
microbar
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

„Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.“ Jan Werich