Tipy na to jak jíst méně – zábavnou formou

Jídlo

Jídlo

Chcete zhubnout, cvičíte a staráte se o své tělo, které bohužel každý den naplníte tak, že vaše cvičení přichází vniveč? Máme pro vás pár rad, díky kterým budete jíst méně a vaše hubnutí a cvičení bude mít smysl. Rady a tipy berte s rezervou, má se jednat o zábavný článek, ze kterého si ovšem můžete leccos odnést. Tak hurá za zábavou.

  1. Do vašich jídel si přijdete ostrou chilli omáčku. Jednak vás bude jídlo pálit, přestanete na něj mít chuť a jednak pálivé jídlo více dráždí žaludek a ten si poví kdy toho má dostatek. Pokud milujete pálivé, vyhněte se tomuto kroku :-)
  2. Mějte svačinu pár minut před jídlem. Taková tyčinka, malá hrst oříšků či ovoce udělá své. K hlavnímu jídlu vám pak postačí menší množství jídla, protože budete zasyceni ještě z této malé svačiny.
  3. Jezte levou rukou. Ano zajímavé že. Pokud jste levák, tak samozřejmě pravou.
  4. Rada nad zlato: Používejte menší talíř. Talíř by měl být zaplněn tak akorát, padající mrakodrap jídla nebude to pravé.
  5. Jezte bez televize a rádia. To způsobuje, že se u jídla bavíte a jíte a jíte. Bez televize to není ono že? :-)
  6. Celkem zajímavá rada je sníst nejprve zeleninu a oblohu. Zasytíte se zdravým jídlem a na hlavním chod vám již tolik sil a místa v žaludku nezbude.
  7. Žvýkejte a žvýkejte. Nepolykejte celá sousta. Jezte pomalu a pravidelně.
  8. Často pijte, váš žaludek tak bude dříve plný a řekne si dost.

Máte zajímavý legrační tip na to jak jíst méně? Napište nám ho do diskuse, rádi se pobavíme.

Reklama
microbar
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich