Ráj gelových nehtů? No přeci na rajnehtu.cz

ruce

Gelové nehty jsou moderním výdobytkem 21. století. Většina žen, si na kráse rukou zakládá. Právě gelové nehty vám výrazně pomohou vaše ruce zkrášlit a to díky použití plastu, který tvrdne pomocí světla. Výhoda gelových nehtů tkví především v jejich odolnosti, pružnosti, kráse, trvanlivosti a také vlastnosti ubránit se nepříznivým okolním vlivům mnohem účinněji než nehty přírodní.

Značnou výhodou je také design nehtů. Nejenže můžete nehty vyzdobit až několika stovkami vzorů, ale gelové nehty drží stále krásný tvar, netřepí se a lámou jen ve výjimečných případech.

Ráj nehtů na rajnehtu.cz

Dnes je také nespornou výhodou fakt, že gelové nehty si můžeme udělat také v pohodlí vlastního domova. Je k tomu zapotřebí tzv. sada na gelové nehty, která obsahuje vše, co je potřeba ke kvalitní modeláži. Sadu si může zakoupit jak začátečník tak pokročilí uživatel – sada vždy obsahuje podrobný návod na modeláž nehtů. V eshopu rajnehtu.cz nabízí sady na gelové nehty PROFI a SELECT.

Ba co víc, eshop mimo celých sad nabízí i jednotlivé komponenty. Můžete si zakoupit UV lampy, šablony na nehty, pomocné tekutiny, pilníky, brusky, frézky, štětce, nůžky, kufříky a také samozřejmě vzory na zdobení nehtů, různé kamínky, 3D šablony či samolepky na nehty a další sortiment.

Internetový obchod najdete také na facebooku, kde právě skončila soutěž o nejkrásnější gelové nehty. Výherce si odnesl poukaz na odběr zboží z eshopu v hodnotě 500,-Kč. Ostatně fotogalerie nehtů patří na facebookové stránce k tomu nejoblíbenějšímu.

Reklama
microbar
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich