Přírodní kosmetika

Kosmetika

Přírodní kosmetika je to nejlepší co můžete vaší pokožce dopřát.Je vyráběna pouze z přírodních materiálů bez známek dalších chemických a umělých látek. Avšak stále větší poptávka po přírodní kosmetice zvyšuje riziko toho, že natrefíte na přírodní kosmetiku, která nosí toto označení neprávem.

Přírodní kosmetika = Biokosmetika

Přírodní kosmetika je stejně jako v potravinářském průmyslu často označována jako bio. Tedy musí splňvat určité normy a požadavky, teprve poté je  možné výrobek označit jako BIO. Přírodní kosmetika je vyráběna z přírodních složek, mezi které řadíme například přírodní vitamíny, antioxydanty, bylinky a hydratační látky. To vše dodává vaší pokožce to nejlepší.

V případě nákupu přírodní kosmetiky je dobré nakupovat pouze ve specializovaných či prověřených obchodech. Předejdete tak nákupu přírodní kosmetiky, která má k originálu daleko. V případě nejasností se nebojte zeptat personálu na samotné složení kosmetického přípravku.

Složení naleznete také na samotném výrobku, to by mělo být řazeno sestupně dle použitého množství. Čím přírodnější látka na prvním místě, tím více je produkt přírodní.

Výběr mezi tím co budeme nanášet na naši pokožku by měl být zcela jasný. Chemické látky jako ropa nebo zcela přírodní bylinky a vitamíny? Rozhodnutí už necháme na vás.

Reklama
microbar
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

„Proti hluposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!“ Jan Werich