Plastická operace prsou

Tělo

Plastická operace prsou je v současné době hojně využívána ženami nejrůznějších věkových kategorií. Dá se říci, že v určitém slova smyslu se zvětšení prsou považuje za jakýsi “módní” trend. Je možné provést zvětšení prsou, zmenšení, nebo modelaci jejich tvaru, ve všech případech se jedná o plastickou operaci.

Co si budeme nalhávat, mnoho žen plastickou operaci podstupuje buď proto, aby se sobě líbily, či aby přilákaly pozornost opačného pohlaví. To však nic nemění na tom, že mnoha ženám pomohla plastická operace prsou ke štěstí. V současné době je možné nechat si zvětšit poprsí či podstoupit jeho modeláž, za příznivé ceny.

Pro koho je plastická operace prsou vhodná?

Tuto plastickou operaci mohou podstoupit v podstatě všechny ženy, které dosáhly věku 18ti let. Pokud toužíte po zvětšení prsou, bylo by vhodné nejprve se poradit s odborníkem. Lékaři nedoporučují plastickou operaci poprsí ženám, které do budoucna plánují děti a existuje tedy předpoklad, že budou kojit.

Plastická operace ze zdravotních důvodů

V některých případech může zdravotní pojišťovna hradit, nebo alespoň přispívat na plastickou operaci poprsí. Jedná se o také případy, kdy má žena např. příliš velké poprsí, které zhoršuje její zdravotní stav (např. má problémy s páteří, s dýcháním atd.), nebo naopak poprsí malé, což má za následek vážné psychické potíže. Samozřejmostí je plastická operace i v případě, že žena prodělala rakovinu prsu.

Plastická chirurgie Praha

Rozhodujete se, zda operaci zvětšení poprsí podstoupit? Neváhejte a kontaktujte odborníky, kteří Vám zajisté dobře poradí a vše Vám dopodrobna vysvětlí, a to i včetně rizik, která Vám hrozí. Ke spokojenosti Vám dobře poslouží plastická chirurgie Praha, kde získáte perfektní servis a budete se tam rádi vracet. Navštivte i Vy středisko plastické chirurgie a získejte podrobnější informace.

Reklama
microbar
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

One Response to “Plastická operace prsou”

  1. Jana napsal:

    Plastika prsou je velké rozhodnutí, které by si měla každá žena dobře rozmyslet.

Leave a Reply

„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich