Plastická chirurgie zažívá boom

ruce

Plastická chirurgie prožívá v posledních letech naprostý boom. Příčinou je především snaha udržet si mladiství vzhled i v pokročilém věku. Stále nové inovace a vývoj postupů vám zaručuje dosažení spokojeného funkčního a estetického výsledku.

V dnešní době je možné na lidském těle upravit téměř vše. Od plastických operací obličeje, krku, paží, prsou, hýždí až po stehna a dolní část těla. Hlavním důvodem, proč podstupujeme plasticko – chirurgické zákroky je odstranění estetických problémů, ale také z důvodů psychických problémů mezi kterými jsou například komplexy či malé sebevědomí. Plastická chirurgie řeší problémy moderní doby.

Zvětšení prsou

Mezi nejžádanější plastické operace patří zvětšení prsou a to nejčastěji v objemu 250 ml až 350 ml. Velikost prsou je dána objemem tukové tkáně a prsní žlázy. Zvětšení prsou tak podstupují nejčastěji ženy, u kterých došlo k redukci prsních žláz, například při hubnutí či kojení a také ženy, kterým příroda moc nenadělila.

Odstranění tuku – Liposukce

Mezi stále více žádaný zákrok patří také bezbolestná liposukce, která má za úkol odstranit nahromaděný podkožní tuk v partiích, kde tukové polštáře nelze odstranit ani cvičením. Pokud chtějí mít ženy hezkou postavu, moc možností jim v tomto případě nezbývá. Celý proces je naprosto bezbolestný a je prováděn moderní ambulantní technikou, mezi kterou řadíme i tumescentní liposukci břicha, hýždí, boků, paží, lýtek či stehen.

MEDICOMVIP

Mezi uznávanou kliniku plastické a estetické chirurgie patří také MEDICOMVIP. Klinika se může pyšnit zajímavými referencemi a profesionálními službami. Jejíma rukama prošla například známá moderátorka Anife Vyskočilová, Hanka Krampolová či Kateřina Langerová známá z primáckého pořadu Vyvolení. Kliniku MEDICOMVIP je možné navštívit v centru Prahy či v Brně.

Adresa kliniky: www.medicomvip.cz

Reklama
microbar
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde