Nezanedbávejte péči o své oči

Jednou z nejvíce zanedbávaných oblastí péče o pleť je oblast kolem očí. Ty jsou také nejčastěji zneužívány. Představte si, čím vším si vaše oči musí projít. Pláč, mžourání, alergie, nespavost, řasenky či oční stíny způsobují oblasti kolem očí řádné problémy mezi něž patří první příznaky stárnutí, vrásky, otoky a tmavé kruhy pod očima. I přes tyto problémy zůstává péče o oči zanedbávána.

Pro nezbytnou péči používáme oční krém. Ten naši pokožku hydratuje a chrání. Oblast kolem očí má totiž nejméně olejových žláz a jedná se o nejtenčí kůži na obličeji. Proti zabránění prvotních příznaků je nejlepším lékem ochrana.

Celý proces ochrany očí začíná vhodným výběrem kosmetického produktu. Pro všechny ženy není ideální tentýž produkt. U některých žen se mohou objevit alergické reakce a slzení očí. Dnes můžeme o oblast kolem očí pečovat mnoha způsoby a kosmetickými produkty, mezi jimiž najdeme například oční krémy, oční gely, oční masky a séra.

Tak či tak, péče o oči a jejich okolí je důležitá při tvoření vrásek a stárnutí. Nejdříve je ovšem dobré najít vhodné produkty, na které vaše tělo nebude mít alergické reakce. Zakupujte tak nejdříve malé zkušební velikosti či si nechte poslat vzorky jednotlivých produktů, pokud to výrobce umožňuje. To zjistíte na oficiálních stránkách produktů a kosmetických značek.

Reklama
microbar
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich