Neinvazivní bezbolestná liposukce (Brno, Praha, České Budějovice)

Když jsem poprvé slyšela o nové revoluční metodě hubnutí 3. generace pomocí neinvazivní bezbolestné liposukce, řekla jsem si, že si musím o tomto hubnutí bez námahy zjistit více informací.

Asi každá žena včetně mě by chtěla mít perfektní postavu. Buď se s tím narodíte, nebo si to musíte tvrdě vymakat v posilovně. Já na to bohužel nemám čas a tak jsem často pouze snila o plastických operacích, které by mojí postavě navrátili dávno ztracené ženské tvary. Strach mě ovšem přemohl. Poté jsem objevila neinvazivní liposukci, která je naprosto bezbolestná a dokáže ubrat v určitých partiích neuvěřitelných 2 až 6 centimetrů.

Bezbolestná liposukce pomocí kavitace

Kavitace je metoda neinvazivní liposukce, která slouží k odbourávání tukových polštářků a k redukci celulitidy. Hlavní výhodou je fakt, že celý zákrok je naprosto bezbolestný a nedochází k žádnému porušení integrity kůže. Když k tomu přidáme efekt, který je viditelný ihned po absolvování zákroku je vidět, že neinvazivní bezbolestná liposukce je často označována jako zázrak hubnutí 3. generace.

Ošetření pomocí kavitace

Bezbolestná neinvazivní liposukce trvá cca 30 až 45 minut a je určena jak pro ženy tak i muže. Dala by se přirovnat k příjemné hřejivé masáži. Výsledek po zákroku je ihned viditelný a trvalý. Zákrok vás nikterak po zbytek dne neomezí. Ihned po absolvování zákroku se totiž můžete věnovat čemukoliv a dokonce je doporučeno věnovat se fyzické aktivitě.

Jak probíhá celá procedura neinvazivní liposukce?

Tělo

Krásné tělo můžete mít i Vy!

Ošetření probíhá po aplikaci gelu na předem určené a označené partie. Masérka poté provádí ošetření krouživými pohyby pomocí ultrazvukové hadice. Zákrok je naprosto bezbolestný a většina klientů říká, že je naopak příjemný, stejně jako masáž.

Po samotné aplikaci je zákazníkovi provedena drenáž, která pomáhá odvést co nejvíce tuku z těla. Znovu je třeba dodržovat pitný režim, jen tak dosáhnete co nejlepšího výsledku. Doporučujeme se také fyzická námaha, která přispívá odvodu tuků z těla.

Liposukce Brno, Praha, České Budějovice

Hubnutí pomocí bezbolestné liposukce je možné podstoupit v Praze, Brně a Českých Budějovicích. Liposukce Brno sídlí v ulici Hybešova, liposukce Praha na adrese Londýnská 57 a liposukce České Budějovice sídlí v ulici Na Mlýnské Stoce. Vyberte si, která z daných lokalit je pro vás nejdostupnější a začněte přetvářet vaši postavu ještě dnes. Liposukce Brno, Praha a České Budějovice čeká právě na Vás.

Objednávka bezbolestné liposukce Brno, Praha a České Budějovice

„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich