Neinvazivní bezbolestná liposukce 3. generace

Tělo

Kdo by se nechtěl zbavit přebytečných tukových polštářků? Mnohdy se to nedaří ani pomocí cvičení a přísné diety. Poslední variantou bývá chirurgická liposukce, která je náročná, nákladná a představuje pro tělo nepřirozený zásah. Odstranit obtěžující tukové polštářky lze nyní i bez operace, prostřednictvím neinvazivní liposukce.

Neinvazivní liposukce je zcela bezbolestnou liposukcí, která neporušuje integritu kůže a je naprosto bezpečná. Neinvazivní bezbolestná liposukce využívá nejmodernějších poznatků a technologického vybavení. Revolučním řešení v oblasti neinvazivní liposukce je neinvazivní bezbolestná liposukce 3. generace.

Bezbolestná liposukce využívá speciální přístroj, který prostřednictvím vysokofrekvenční a mechanické energie redukuje tukové buňky uložené i v hlubokých tkáních. Neinvazivní liposukce krásně vytvaruje postavu, pomůže zbavit se nadbytečných tukových vrstev a zmírní projevy celulitidy.

Před samotnou realizací nebolestné neinvazivní liposukce je vždy proveden úvodní rozhovor a vstupní konzultace s konkrétním klientem. Jsou označeny tělesné partie, které budou podrobeny liposukci.

Neinvazivní liposukce jako taková zahrnuje nanesení speciálního oleje a ošetření dané partie pomocí aplikátoru (hlavice přístroje pro neinvazivní liposukci). Při průběhu procesu neinvazivní bezbolestné liposukce dochází k zahřívání ošetřované oblasti, které se projevuje jako příjemné teplo.

Při neinvazivní bezbolestné liposukci je možné ošetřit břicho a boky, ale také nohy, stehna, hýždě nebo paže. Tato metoda je vhodná pro ošetření konkrétních partií i větších ploch.

Celkové ošetření metodou neinvazivní bezbolestné liposukce trvá asi 90 minut.

Pro efektivní výsledek neinvazivní liposukce je vhodné opakování po 14 dnech.

Reklama
microbar
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain