Mladší o pár let 2011

ruce

Televize Prima přišla počátkem roku s druhou řadou úspěšné reality show Mladší o pár let 2011. Cílem samotného projektu, je stejně jako v první řadě, přeměnit muže a ženy na mladší lidi za pomocí plastických chirurgů, vizážistů, stylistů a kosmetických poradců. Moderování pořadu se ujala známá herečka a zpěvačka Sabina Laurinová.

Děj pořadu Mladší o pár let 2011

Pořad Mladší o pár let 2011 vychází z licence pořadu Ten Years Younger (ve volném překladu o 10 let mladší), který vlastní televize Channel 4. Tato reality show běží v několika zemích včetně USA, Brazílie, Velké Británie či Austrálie.

Přihlášení lidé do pořadu Mladší o pár let 2011 jsou zejména ženy, v některých případech muži a dokonce i přátelé a životní partneři, kteří touží po radikální změně zevnějšku. Dopomoci jim k tomu má tým odborníků, který radí jak se správně líčit, oblékat či česat. Nejradikálnější změny ovšem probíhají na klinice plastické chirurgie. Během celé proměny jste sledování kamerami televize Prima a během krátké doby se z vás stane „nový“ člověk mladší o pár let 2011.

Průběh pořadu Mladší o pár let 2011

Pořad začíná úvodní proslovem a rozhovorem mezi moderátorkou Sabinou Laurinovou a přihlášenými. Poté jsou účinkující pořadu uzavřeni ve zvukotěsném skleněném boxu v některém z navštěvovaných nákupních center. Kolemjdoucí lidé jsou tázáni na věk a vzhled lidí v boxu. Mnohdy jsou odpovědi nevybíravé a věk se až o 20 let liší s realitou.

Ihned poté na řadu přichází samotná proměna. Do své péče si účinkující převezmou kadeřníci, kosmetičtí poradci, plastičtí chirurgové, stomatologové, stylisté a také dietologové, kteří vám naordinují zdravou výživu. Když už změna tak kompletní včetně jídelníčku.Během několika týdnů z vás udělají člověka, který bude mladší o pár let 2011.

Dříve byli po proběhlých změnách učinkující znovu uzavřeni do zvukotěsného sklěněného boxu. V nové řadě se již „pouze“ setkají se svojí rodinou, která je většinou z kompletní proměny v šoku. Před samotným shledáním je učinkující obléknuta a nalíčena profesionály. Pořad končí tím, že jste mladší o pár let 2011.

Změna image pro VÁS

Zaujala vás změna image, ale bojíte se radikálních kroků plastických operací? Právě pro vás je tu možnost nechat si změnit image, pouze za pomocí kadeřníků, stylistů a kosmetických poradců. Pro více informací navštivte stránky ZMĚNA IMAGE.

Kde pořad Mladší o pár let 2011 sledovat?

Pořad Mladší o pár let pro rok 2011 můžete sledovat na televizi Prima každý čtvrtek od 21:05 nebo na internetové televizi Stream v archívu televize Prima.

Reklama
microbar
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich