Make up trendy pro rok 2010

Oči

Jaký styl make upu letí v tomto roce 2010? Na to se podíváme v našem dnešním článku, veškeré trendy byli představeny firmou Dior, tak s chutí do toho.

Barevné stíny

Barevné stíny jsou velice oblíbené, letos to platí dvojnásob. Stylové budou pastelové barvy. V létě poletí mix sytých barev, připomínající květinovou výzdobu (zelená, červená, oranžová, modrá). Naopak v zimě budou IN neonové barvy, připomínající 80. léta. Po celý rok se bude nosit mix barev, který vytvoří na vašich očích zajímavý styl.

Přirozený vzhled nade vše

V tomto roce poletí přirozenost a to především v zimním a letním období a na tu je jednoduchý recept, každodenní péče o vaši pokožku. Pokud vaše pleť podstoupí každodenní péči a očistu před vlivy slunečního záření a nečistot, vězte, že vaše pleť bude dokonale vypadající. Potom stačí opravdu málo, abychom dosáhli přirozeného přírodního vzhledu make upu. Mezi takové typy patří trochu řasenky a trochu minerálů na vaší pleť pro dobře vypadající tváře. Pro přirozený jev bychom měli nechat rty holé, bez lesku a rtěnky.

Na párty

Léto nám již pomalu klepe na dveře, to ovšem neznamená, že se nemůžeme vydat na párty. V takovém případě volte styl a kombinaci těchto barev: růžovo-hnědé, modré-růžové. Se stíny si doslova pohrajte k dokonalosti. K podobným příležitostem se hodí také rtěnka.

Pokud se rozhodnete hledat make up trendy pro rok 2010, vždy si uvědomte, že se musíte v daném make up cítit dobře, proto né vždy je trend pro vás vhodný.

Reklama
microbar
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich