Lady Gaga bude mít parfém

Je to na povrchu. Známá kontroverzní zpěvačka Lady Gaga podepsala v minulém týdnu smlouvu se společností Coty Inc. na výrobu nového parfému pod značkou známé zpěvačky. Po mnoha spekulacích, který tento krok provázeli se tak můžeme těšit na novou vůni Lady Gaga na jaře roku 2012.

Lady Gaga je jednou z nejznámějších zpěvaček poslední doby, její hledanost na internetu rapidně stoupá. Zpěvačka se narodila pod jménem Stefani Joanne Angelina Germanotta v roce 1986. Její pseudonym pod kterým vystupuje v médiích vznikl původně ze skladky Radio Ga Ga od skupiny Queen. V roce 2010 získala hned 8 ocenění na předávání cen MTV. Vydala 3 alba a na rok 2011 se plánuje nové albulm Born This Way.Veřejnosti je známá především svými vydanými singly Poker Face, Paparazzi, Bad Romance, Alejandro. Spolupráci se zpěvačkou Beyonce vznikl také singl Telephone.

Společnost Coty Inc. není žádný nazdar bůh v oblasti výroby parfémů a spolupráce s celebritami. V minulosti již spolupracovali s takovými hvězdami jako jsou například Jeniffer Lopez, Celine Dion, Kate Moss, Shania Twain, Gen Stefani, Kylie Minogue či Sarah Jesicca Parker. Rozhodně se tak nejen fanoušci Lady Gaga mají na co těšit.

Reklama
microbar
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde