Krásné tělo i ve stáří? Jde to podívejte se !

walker

walker

Časopis More.com přišel s fotografiemi celebrit a známých žen v bikinách. Nejde ovšem o žádné mladé topmodelky, ale právě naopak. Jedná se o ženy středního věku, které si své tělo umí hýčkat a i v tomto věku vypadají velice přitažlivě či alespoň se za své tělo nestydí a vesele jej ukazují. Ve věku po čtyřicítce není důležité mít štíhlé tělo, ale hlavně se dobře cítit a být spokojený.

Na stránkách najdete celkem 22 celebrit v bikinách (průběžně aktualizováno). Mimo jiné zde naleznete zpěvačku, herečku a módní návrhářku Gwen Stefani (1969), slavnou Bond Girl Halle Berry (1966), slavnou herečku Kristin Davis (1965), známou především ze seriálu Sex ve městě, která nafotila své snímky v takto pokročilém věku pro magazín Fittness.

Co ukázat má rozhodně dvojice Jenifer Aniston a Jenny McCarthy. Ani ostatní celebrity se za své tělo nestydí a vesele jej ukazují jako například Lisa Rinna, Helen Mirren, Kate Walsch, Demi Moore, Cindy Crawford, Nicollette Sheriden či Julia Roberts.

Celebrity v bikinách v časopisu more.com

Reklama
microbar
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich