Kosmetika proti vráskám – Kyselina Hyaluronová

Oči

Máte pocit, že vaše pokožka stárne mnohem rychleji než okolní svět? Duševně se cítíte na dvacet let, ale vrásky v obličeji prozrazují, že máte padesáté výročí dávno za sebou? Nědělejte si s ubíhajícím časem těžkou hlavu- sáhněte po výrobku Jalusint- kyselina hyaluronová, který vám zaručí omlazení bez bolestivých či nezdravých zákroků.

Co vlastně kyselina hyaluronová neboli hyaluronan je a proč je pro nás tolik důležitá? Jde  o látku běžně obsaženou v pokožce každého z nás, která na sebe váže vodu a díky následnému zvětšení objemu tkáně vyhlazuje nežádoucí vrásky.

Pokud se vám přirozeně netvoří dostatek kyseliny hyaluronové, vaše kůže bude viditelně stárnout. To ale nemusíte dovolit a při první, byť té nejjemnější, vrásce se bránit. Koupí obyčejného krému si ale moc nepomůžete. I pokud je v kosmetických přípravcích hyaluronan obsažen, nedostane se dostatečné množství do kůže, ale kvůli příliš velkým molekulám zůstává nevstřebaný na povrchu, kde nemá žádný význam. Pouze přípravek Jalusint dokáže zajistit dostatek kyseliny hyaluronové ve vrstvě kůže zvané dermis, kde plní svoji úlohu. Zmíněný produkt obsahuje  prekurzory hyaluronanu, tedy kyselinu glukuronovou a N-acetylglukosamin. Tyto dvě látky jednoduše pronikají pod povrch kůže, kde následně probíhá chemiacká reakce, při které vzniká samotná, plně účinná kyselina hyaluronová, připravená zbavit vás kosmetických problémů pleti.

Kromě absence vrásek, se po dodání kyseliny hyaluronové do pokožky můžete radovat i z dokonalé hydratace a ochraně proti volnými radikály. Vaše kůže bude opět mladistvě  pružná a vyrovnají se barevné nesrovnalosti pleti.

Neutrácejte tedy peníze za bolestivé operační zákroky, které častomohou skončit katastrofou, ani za neúčinné přípravky, ale zvolte osvědčenou metodu omlazení.

Reklama
microbar
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich