Formování postavy do plavek

Tělo

Léto se již nezadržitelně blíží. Horké dny, ke kterým neodmyslitelně patří návštěva koupališť či dovolená u moře. Ještě jste nezačala s formováním postavy po prolenošené zimě, abyste se beze studu mohla promenádovat v plavkách? Je nejvyšší čas!

Práci vám mohou výrazně ulehčit přípravky na hubnutí, nespoléhejte však na to, že za vás zvládnou vše. Tyto produkty nejčastěji obsahují přírodní antioxidanty, které zrychlují metabolismus, čímž napomáhají odbourávání tuků a vyplavování škodlivých látek z těla. Jejich účinky vždy posílíte aktivním cvičením. Existují ale i přípravky určené pro lidi s omezenou možností pohybu, které spalují tuky i bez větší aktivity.

Další možností jsou přípravky na hubnutí, které pomáhají snižovat chuť k jídlu. Často se jedná o tablety, které po zapití vodou v žaludku zvětší svůj objem a vy se dříve cítíte sytá. Přípravky na hubnutí obsahující chrom, zajistí správnou hladinu inzulínu v krvi a vy nebudete mít nepříjemné chutě na sladké nebo tendence se přejídat.

Velmi šikovnou pomůckou při hubnutí jsou i přípravky proti celulitidě. To jsou krémy nebo gely s hřejivým nebo naopak chladivým efektem napomáhající spalování tuků v problémových partiích, eliminující ukládání vody a vypínající pokožku. Můžete si vybrat olej nebo sprchový gel proti celulitidě, které jsou určené k masážím, čímž zrychlíte podkožní metabolismus a tím si pomůžete i k rychejším úspěchům formování postavy. Důležitý pro boj s celulitidou je ale hlavně dostatečný příjem tekutin.

Formování postavy nemusí znamenat jen dřinu v tělocvičně. Důležité je i správné složení jidelníčku,který by měl obsahovat více vlákniny, bílkovin a antioxidantů, naopak byste měla omezit příjem tuků a sacharidů. Když navíc zvolíte správné přípravky na hubnutí, bude pro vás jarní zpevňování postavy radost!

Reklama
microbar
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

One Response to “Formování postavy do plavek”

  1. Alina napsal:

    Letos jsem bohužel moc nezhubla do plavek :/ Doufám, že se k tomu dokopu alespoň příští rok :)) Letos jsem to vyřešila tak, že jsem si koupila plavky, které upozorňovali na moje přednosti – prsa, a tak vlastně odtáhly pozornost od mých nedostatků :) Koupila jsem si petrobarevný vršek a jednobarevný spodek z http://www.answear.cz :) Byla to dost fuška najít ty správné plavky, ale když už jsem si žádné v obchodě nevybrala, tenhle internetovej obchod mě mile překvapil :)

Leave a Reply

„Nikdy se nesměji nejlépe. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.“ Jan Werich