Dámský parfém Eva by Eva Longoria

„Zoufalá Manželka“ Eva Longoria Parker, šťastně vdaná za hráče americké NBA, se rozhodla vydat svůj vlastní parfém Eva by Eva Longoria. Rozhodla se tak z důvodu alergie, kterou ji mnoho parfému způsobuje. Druhým důvodem byla neoblíbenost ostatních parfémů, které ji zkrátka nevoněli. Eva Longoria tak vymyslela se svými spolupracovníky parfém, které může nosit každá žena, aniž by pocítila jakoukoliv alergickou reakci. Tvůrci přiznávají, že vymyslet něco takového nebylo zrovna příliš snadné. Ona samotná Eva Longoria jim dávala celkem zabrat, tvůrci museli totiž vytvořit hned několik vzorků, ze kterých si poté hvězda seriálu Zoufalé Manželky vybírala. Dle samotné Evy Longoria Parkerové je parfém jemný, svěží a zcela unikátní.

Nový parfém Eva by Eva Longoria obsahuje horní tóny citrusu, neroli, bergamotu a čaje. V jeho středu najdeme jasmín, fialky a frézie. V hlavně jsou obsaženy vůně santalového dřeva a klasické pižmy.

Parfém je k dostání ve více jak 1000 obchodech ve Spojených státech od jara letošního roku. Jeho cena se pohybuje v rozmezí 45 – 58 dolarů, v přepočtu na české koruny se jedná o cca 850 korun až 1150 korun.

Společnost počítá s Evou Longoria i při výrobě dalších parfémů, které by měli znovu nést jméno této slavné herečky ale také skandalistky, poté co se na internetu v roce 2007 objevily videa ze soukromého archívu této herečky, které asi neměly nikdy spatřit světlo světa. Rozhodně se budeme těšit na další počínání nejen v herecké kariéře a teď honem do obchodů s parfémy okouknout tuto vůni.

Reklama
microbar
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich