Dámský parfém: Christina Aquilera Royal Desire

Parfém

Známá zpěvačka Christina Aquilera má za sebou již 3 vydané parfémy a to Christina Aquilera, Inspire a Christina Aquilera by Night. Na podzim roku 2010 vydala svoji nejnovější vůni s názvem CHRISTINA AGUILERA Royal Desire.

Dle samotné zpěvačky je dámský parfém Christina Aquilera Royal Desira určena pro ženy, které se chtějí čas od času cítit jako královny, chtějí být čas od času obletovány a chtějí být svůdné. Tento parfém bychom mohli zařadit do sekce luxusní. Pokud se i vy chcete cítit skvěle a středem pozornosti, potom je tento parfém určen právě pro vás.

Složení parfému Christina Aquilera Royal Desire

Hlava
ibišek, yuzu, černý rybíz
Srdce
zimolez, růže, lilie, mandarinka
Základ
pižmo, santalové dřevo, cedr

Čichové kompozice byly sestaveny z takových extraktů jako například symbolu království lilií či symbolu ženskosti růží. Co se vlastností parfému Christina Aquilera Royal Desire týče mohli bychom jej zařadit do sekce svěží, sladký a živý.

Design láhve je podobný jako u předchozích verzí parfému vyjma Inspire. Jeho výzdoba obsahuje královské motivy. K dispozici je v 15 ml, 30 ml a 50 ml balení.

POZOR: Internetový obchod parfémy.cz nabízí ke koupi parfému Christina Aquilera Royal Desire speciální dárek a to do 31.12.2010 a pouze do vyprodání zásob. Jako dárek je vám nabídnuta 40 ml toaletní voda Mex XX very wild. K parfému se navíc stabilně dodává další z dárků, kterým je přívěsek ve tvaru medailónku. Chcete-li ideální dárek pro ženu, parfém i s výše popsanými dárky je ideální.

Reklama
microbar
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

„Proti hluposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!“ Jan Werich